E-mail: info@asguven.com | Telefon: (0212) 234 4234

Vestel Klima Servisi

Vestel klima servisi, her marka klima için gereken tüm hizmetleri sunmaktadır. Klima yer değiştirme (klima montaj ve demontaj), klima bakır boru tesisatı, klima onarımı ve klima bakımı.

Klimalarınız taşınma esnasında, bulunduğu yerden sökülerek tercihe göre bakımı yapılmış bir şekilde sizlere teslim edilmekte ya da yeni yerine montajı yapılmaktadır.

Klima söküm işlemi esnasında aksi bir durum olmadıkça yapılan işlemler; klima gazı toplanır, bakır boru tesisatı sökülerek toplanır, klima iç ünite sökülür ve sonrasında klima dış ünite sökülür.

Klima sökme ve takma işlemleri istendiğinde, klima bakımını ücretsiz olarak biz gerçekleştiriyoruz. Klima demontaj işlemi sonrası atölyeye alınarak bakımı yapılır ve eğer tekrar montajı yapılmayacaksa jelatinlenerek size ya da istediğiniz adrese bırakılır.

Bunların dışında dış cephe mantolamalarında da klimanızın dış ünitesi sökülerek isteğe göre işlemin yapıldığı mekanda bırakılır ya da bakımı yapıldıktan sonra istendiği tarihte tekrar takılarak işlem sonlandırılır.

Vestel klima bakım servisi hizmetleri veren firmamızı sadece Vestel markalı klimalar için değil, diğer klima markaları için de arayabilirsiniz. Marka fark etmeksizin yaptığımız klima servis işlemleri şunlardır;

342Hit

Fındıklı Vestel Servisi

Fındıklı semti için servis sağlayan firmamız, başta Vestel olmak üzere bir çok marka için müşterilerine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Fındıklı Vestel servis hizmetleri veren firmamız Vestel yetkili servis değildir.

189Hit

Balmumcu Vestel Klima Servisi

Balmumcu Vestel klima servis elemanları işinde ustadır ve gelişen teknoloji ile birlikte kendini geliştirmeye devam etmektedirler...

289Hit

Tophane Vestel Servisi

Tophane Vestel servisi sağlayan firmamız yetkili servis değildir. Cihazınız garantili ise ya da yetkili servis arıyorsanız Vestel genel merkezini aramanız gerekmektedir.

474Hit

Fatih Vestel Servisi

Fatih Vestel Servisi bir çok beyaz eşya ve klima markası için servis hizmeti sağlamaktadır. Vestel marka cihazlarınızın arızalı parçalarının tamiri ya da değişimi yapılır. Ayrıca bakım ve yer değiştirme işlemleri de yapılmaktadır. Değişen İstanbul altyapısından dolayı ocaklarınız içinde dönüşüm yapılmaktadır. Vestel marka klimalarınızın dönemsel ya da periyodik klima bakımları da servisimizde yapılmaktadır.

313Hit

Beşiktaş Vestel Klima servisi

Vestel klima servisi Beşiktaş'ın geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli, hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Beşiktaş Vestel teknik servisi çağrı merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.