E-mail: info@asguven.com | Telefon: (0212) 234 4234

Vestel Klima Servisi

Vestel klima servisi, her marka klima için gereken tüm hizmetleri sunmaktadır. Klima yer değiştirme (klima montaj ve demontaj), klima bakır boru tesisatı, klima onarımı ve klima bakımı.

Klimalarınız taşınma esnasında, bulunduğu yerden sökülerek tercihe göre bakımı yapılmış bir şekilde sizlere teslim edilmekte ya da yeni yerine montajı yapılmaktadır.

Klima söküm işlemi esnasında aksi bir durum olmadıkça yapılan işlemler; klima gazı toplanır, bakır boru tesisatı sökülerek toplanır, klima iç ünite sökülür ve sonrasında klima dış ünite sökülür.

Klima sökme ve takma işlemleri istendiğinde, klima bakımını ücretsiz olarak biz gerçekleştiriyoruz. Klima demontaj işlemi sonrası atölyeye alınarak bakımı yapılır ve eğer tekrar montajı yapılmayacaksa jelatinlenerek size ya da istediğiniz adrese bırakılır.

Bunların dışında dış cephe mantolamalarında da klimanızın dış ünitesi sökülerek isteğe göre işlemin yapıldığı mekanda bırakılır ya da bakımı yapıldıktan sonra istendiği tarihte tekrar takılarak işlem sonlandırılır.

Vestel klima bakım servisi hizmetleri veren firmamızı sadece Vestel markalı klimalar için değil, diğer klima markaları için de arayabilirsiniz. Marka fark etmeksizin yaptığımız klima servis işlemleri şunlardır;

212Hit

Nispetiye Vestel Klima Servisi

Nispetiye Vestel klima servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla, Nispetiye'nin tamamına klima teknik servis hizmeti vermektedir. Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu adres olan Nispetiye Vestel klima servisi yıllardır İstanbul merkezli çalışmakta olup mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.

167Hit

Tophane Vestel Klima Servisi

Tophane Vestel klima servisi hizmetimiz hız kesmeden devam ediyor! Klima onarımı, klima bakımı, klima montajı işlemi mi lazım? Hemen Tophane Vestel klima servisini arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

454Hit

Sarıyer Vestel Servisi

Sarıyer Vestel Servisi uzman personelleri ile birlikte en iyi servis hizmetini sunmak için sürekli kendini geliştirmektedir. Firmamız Vestel marka klima, kombi ve beyaz eşyalar ile ilgili tüm arızalar için servis hizmetini ustalıkla yapmaktadır. Sizler için en iyi yedek parçayı seçiyor ve sizlere en uygun maliyetli olarak sunuyoruz.

228Hit

Teşvikiye Vestel Servisi

Teşvikiye Vestel servisi, Şişli ilçesinin tüm semtlerine Vestel servis hizmetini 1 yıl parça garantili olarak 2000 yılından bu yana tecrübeli ustaları ile sunmaktadır. Geniş bir ürün listesi için servis olanakları sunan Teşvikiye Vestel servisi, Vestel marka ankastre, Vestel beyaz eşya, Vestel buzdolabı, Vestel çamaşır makinesi, Vestel fırın, Vestel klima, Vestel kurutma makinesi ve Vestel ocak ürünleri üzerine satış sonrası garanti bitiminde oluşabilecek teknik arıza, bakım gibi ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler için yerinde servis hizmeti vermektedir.

285Hit

Bayrampaşa Vestel Beyaz Eşya Servisi

Bayrampaşa beyaz eşya servisi Vestel beyaz eşyalarınıza verilecek servis hizmeti, deneyimli ve işinde uzman teknik servis ekibiyle gerçekleştirilir. Onarılan elektronik malzemenin gerekli tüm testleri yapılıp, güvenli bir şekilde sizlere sunulur. Bayrampaşa Vestel beyaz eşya servisi yıllardır bölgede hizmet vermektedir. Amacımız istikrarlı ve güvenli bir servis hizmeti sağlamak.