E-mail: info@asguven.com | Telefon: (0212) 234 4234

Vestel Klima Servisi

Vestel klima servisi, her marka klima için gereken tüm hizmetleri sunmaktadır. Klima yer değiştirme (klima montaj ve demontaj), klima bakır boru tesisatı, klima onarımı ve klima bakımı.

Klimalarınız taşınma esnasında, bulunduğu yerden sökülerek tercihe göre bakımı yapılmış bir şekilde sizlere teslim edilmekte ya da yeni yerine montajı yapılmaktadır.

Klima söküm işlemi esnasında aksi bir durum olmadıkça yapılan işlemler; klima gazı toplanır, bakır boru tesisatı sökülerek toplanır, klima iç ünite sökülür ve sonrasında klima dış ünite sökülür.

Klima sökme ve takma işlemleri istendiğinde, klima bakımını ücretsiz olarak biz gerçekleştiriyoruz. Klima demontaj işlemi sonrası atölyeye alınarak bakımı yapılır ve eğer tekrar montajı yapılmayacaksa jelatinlenerek size ya da istediğiniz adrese bırakılır.

Bunların dışında dış cephe mantolamalarında da klimanızın dış ünitesi sökülerek isteğe göre işlemin yapıldığı mekanda bırakılır ya da bakımı yapıldıktan sonra istendiği tarihte tekrar takılarak işlem sonlandırılır.

Vestel klima bakım servisi hizmetleri veren firmamızı sadece Vestel markalı klimalar için değil, diğer klima markaları için de arayabilirsiniz. Marka fark etmeksizin yaptığımız klima servis işlemleri şunlardır;

301Hit

Maçka Vestel Servisi

Maçka Vestel servisi beyaz eşya ve klima üzerine deneyimli ve uzman servis personellerimiz siz değerli tüketicilere en profesyonel ve kapsamlı hizmeti en uygun ücretler ile ulaştırmakta ve yapılan her onarıma servis...

336Hit

Eyüp Vestel Klima servisi

Eyüp Vestel klima servisi yapılan işlemlerde orjinal parçalar kullanarak kaliteli hizmetten ödün vermemektedir. Vestel klimalar için kumanda, bakır boru tesisatı yenileme ve gaz kontolü işlemlerini servisimizden talep edebilirsiniz.

232Hit

Gayrettepe Vestel Klima Servisi

Gayrettepe Vestel klima servisinden Gayrettepe ve yakın çevresi için tüm klima arızaları, montaj ve bakım konusunda 19 seneyi aşan deneyimi ile hizmetinizde olan firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

211Hit

Sirkeci Vestel Klima Servisi

Vestel klima servisi garantisi bitmiş klimalar için servis, tamir, bakım ve montaj hizmetleri vermektedir.

257Hit

Zincirlikuyu Vestel Servisi

Zincirlikuyu Vestel servisi beyaz eşya ve klima tamiri alanında uzman ve teknik donanıma sahip servis kadrosu ile Zincirlikuyu'da oturan garantisi bitmiş Vestel markalı cihaz kullanıcılarına aynı gün içerisinde servis hizmeti sunmaktadır. Zincirlikuyu semtine servis hizmeti veren firmamız Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi, Fırın, Set üstü ocak ve Klima tamir, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Vestel servisi sektöründe uzun yıllardır edindiği tecrübe ile Zincirlikuyu semtine kaliteli ve güvenli servis hizmeti sağlamak adına ustalarını eğiterek iyi bir servis hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Sektörün en eski firmalarından biri olan Zincirlikuyu Vestel servisi, tüm marka ve modeller için üretim bandından kalkmadığı sürece orijinal yedek parça kullanmaktadır.